NABÍZEJTE UMĚLECKÁ DÍLA DO AUKCE

DRAŽBA
20. března 2016, 13.30 hod
Nová síň, Praha

UZÁVĚRKA 20. února 2016
volejte +420 603 770 945

foto: Michal Škapa, Electro Glide in Blue, 2015, airbrush a akryl na plátně a kombinovaná technika, průměr 100 cm

DRAŽBA
20. března 2016, 13.30 hod
Nová síň, Praha

UZÁVĚRKA 20. února 2016
volejte +420 603 770 945

foto: František Foltýn, Ženy u vody, 1924, olej, plátno, 138 x 158 cm, sign. PD Foltýn 24, vyvolávací cena 1.800.000 Kč

DRAŽBA
20. března 2016, 13.30 hod
Nová síň, Praha

UZÁVĚRKA 20. února 2016
volejte +420 603 770 945

foto: Miroslav Tichý

DRAŽBA
20. března 2016, 13.30 hod
Nová síň, Praha

UZÁVĚRKA 20. února 2016
volejte +420 603 770 945

foto: Krištof Kintera

DRAŽBA
20. března 2016, 13.30 hod
Nová síň, Praha

UZÁVĚRKA 20. února 2016
volejte +420 603 770 945

foto: Jan Vytiska

DRAŽBA
20. března 2016, 13.30 hod
Nová síň, Praha

UZÁVĚRKA 20. února 2016
volejte +420 603 770 945

foto: Stanislav Libenský

DRAŽBA
20. března 2016, 13.30 hod
Nová síň, Praha

UZÁVĚRKA 20. února 2016
volejte +420 603 770 945

foto: Oldřich Tichý

NEW!! Revue Art 4/2015

NOVÉ ČÍSLO ČASOPISU O UMĚNÍ
PDF KE STAŽENÍ ZDARMA
OBJEDNÁVEJTE PŘEDPLATNÉ