16.04.2014   09:21       CZ | EN

 Aukce Publikace Novinky Press

145

Oldřich Kulhánek (1940)

TORZO, 1996

litografie, 65,8 x 49,3 cm, sign. Oldřich Kulhánek 1996, 53/100

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo: 7 000 Kč

Zpět na výsledky aukce
© 2007-2014 Prague Auctions. All rights reserved.    Obchodní podmínky    Prague Auctions e-Newsletter    Kontakt    Mapa stránek