SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin
úterý 10. června - sobota 14. června 2014
serigrafie | 35 x 27,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
serigrafie | 35,2 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
serigrafie | 36 x 23,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
serigrafie | 41,9 x 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
140serigrafie | 41,9 x 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
serigrafie | 41,9 x 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
serigrafie | 35 x 27,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
serigrafie | 43 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
litografie | 43,5 x 30,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč