neděle 15. června 2014 od 13.30 hodin
úterý 10. června - sobota 14. června 2014
olej na plátně | 51 x 91 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
akvarel, tuš, pastel a tužka na papíře | 70 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
olej na plátně | 89 x 116 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 250 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 312 500 Kč