311

Pavel Dias (1938)

Bez názvu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 26 x 39 cm | sign. vzadu, adjustováno na výstavním panelu

Vystaveno: Československá fotografie 1918–1978, Kassel, Německo, 1979

Literatura: Československá fotografie 1918–1978, nestránkováno, ČTK, Praha, 1979

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč