323

Miroslav Tichý (1926 - 2011)

Bez názvu, 70. - 80. léta

vintage gelatin silver print | 23,8 x 17,9 cm | nesign.

Provenience: Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč