Osamělý kámen
338

Martin Martinček (1913 - 2004)

Osamělý kámen, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39,7 x 29,6 cm | sign. vzadu, adjustováno na výstavním panelu

Vystaveno: Československá fotografie 1918–1978, Kassel, Německo, 1980

Literatura: Československá fotografie 1918–1978, nestránkováno, ČTK, Praha, 1980

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč