342

Miloš Vojíř (1938)

Bez názvu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 40,2 x 30 cm | sign. vzadu Miloš Vojíř

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč