Chateau de Christian Dior
366

Robert Vano (1948)

Chateau de Christian Dior, nedatováno

ušlechtilý tisk | 18,3 x 23,5 cm | sign. Robert Vano | 10/1000

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč