Malíř z Marais
446

Jan Reich (1942 - 2009)

Malíř z Marais, 1970

vintage gelatin silver print | 31 x 44 cm | sign. vzadu Reich | rámováno

Vystaveno: Jan Reich, Fotografie, Starý královský palác Pražského hradu, Praha, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč