Hra pétanque na Place de la Nation
447

Jan Reich (1942 - 2009)

Hra pétanque na Place de la Nation, 1970

vintage gelatin silver print | 31 x 45 cm | sign. vzadu Reich | rámováno

Vystaveno: Jan Reich, Fotografie, Starý královský palác Pražského hradu, Praha, 2012

Literatura: Jan Reich, reprodukce č. 22, Foto Mida, Praha, 1996; Jan Reich, reprodukce č. 27, Torst, Praha, 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč