Nádraží Praha - Libeň
455

Jan Reich (1942 - 2009)

Nádraží Praha - Libeň, 1978

vintage gelatin silver print | 18,2 x 25,1 cm | sign. vzadu Reich | rámováno

Vystaveno: Jan Reich, Fotografie, Starý královský palác Pražského hradu, Praha, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč