Cacao Velim
473

Jan Reich (1942 - 2009)

Cacao Velim, 1988

vintage gelatin silver print | 26 x 31 cm | sign. vzadu Reich | rámováno

Vystaveno: Jan Reich, Fotografie, Starý královský palác Pražského hradu, Praha, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč