Maya Deren
523

Alexander Hackenschmied (1907 - 2004)

Maya Deren, nedatováno

later gelatin silver print | 20,7 x 19,3 cm | sign. vzadu Alexander Hammid

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč