Židle
539

Jan Lauschmann (1901 - 1991)

Židle, nedatováno

later gelatin silver print | 18 x 12,5 cm | nesign.

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč