Cesta
542

Jan Lauschmann (1901 - 1991)

Cesta, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23 x 17 cm | sign. vzadu Jan Lauschmann

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč