Světlo v liniích
546

Jaroslav Lhotský (1966)

Světlo v liniích, nedatováno

vintage gelatin silver print | 26,3 x 35,9 cm | sign. vzadu Jaroslav Lhotský

Literatura: Fotografie, Jaroslav Lhotský, nestránkováno, Fotorenesance, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč