<x
Žně
552

Gabina Fárová (1963)

Žně, 2004

vintage gelatin silver print | 71 x 56 cm | sign. Gabina 2004 | 3/13 | rámováno

Vystaveno: Gabina Fárová, Fotografie, Galerie Chagall, Ostrava, 2006; Chvilka poezie, Galerie fotografie, Louvre, Praha, 2008; Gabina, Galerie L’Art C2, Vence, Francie, 2011; Sklizeň, Galerie Albína Poláška, Frenštát pod Radhoštěm, 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč