SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 7. prosince 2014 od 15.00 hodin
úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014
bromolej | 37,8 x 26,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 800 Kč
359vintage gelatin silver print | 21,7 x 16,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
360vintage gelatin silver print | 11,8 x 9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
vintage gelatin silver print | 11,8 x 8,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
363vintage gelatin silver print | 30,7 x 41,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
365vintage gelatin silver print | 13 x 17,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč