Z cyklu Náhodná setkání
729

František Dostál (1938)

Z cyklu Náhodná setkání, nedatováno

vintage gelatin silver print | 26,2 × 36,6 cm | sign. vzadu František Dostál

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč