Roman, z cyklu Moldávie
848

Jaroslav Kučera (1946)

Roman, z cyklu Moldávie, 1979

vintage gelatin silver print | 44,5 × 51,5 cm | sign. vzadu Jaroslav Kučera 1979, 3/5 | rámováno

Lidé, které jsem potkal, nestránkováno, Kant, Praha, 2002; Jak jsem potkal lidi, str. 85, Jakura, Praha, 2013

Jaroslav Kučera, fotografie, Výstavní síň Fotochema, Praha, 1983; The Wall, The Colorado Photographic Center, Denver, USA, 1991; Lidé, které jsem potkal, Staroměstská radnice, Praha, 2002; Jaroslav Kučera, Jak jsem potkal lidi, Tereziánské křídlo Starého královského paláce Pražského hradu, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč