SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 11. června 2017
od 17.30 hodin
úterý 6. června - sobota 10. června 2017
vintage gelatin silver print | 13 × 9,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 16,8 × 7,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 15,9 × 8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 39 000 Kč
vintage gelatin silver print | 19,2 × 11 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 12,3 × 11 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
PRODÁNO ZA: 6 250 Kč
pastel a tuš na papíře | 42 × 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print | 15,2 × 15,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
vintage gelatin silver print, fix a tuš na kartonu | 27,2 × 18,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
vintage gelatin silver print, akvarel a tuš na papíře | 27 × 20,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
vintage gelatin silver print, tuš na kartonu | 24,3 × 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
vintage gelatin silver print, fix a tuš na kartonu | 21 × 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
vintage gelatin silver print, pastel na papíře | 22,5 × 13,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 66 000 Kč
vintage gelatin silver print, fix a pastel na papíře | 28,6 × 15,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
817vintage gelatin silver print, tuš a tužka na kartonu | 14,8 × 22,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
PRODÁNO ZA: 25 000 Kč
vintage gelatin silver print, fix na papíře | 17,1 × 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč