>x
Dívka
762

Miloš Vojíř (1938)

Dívka, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24,3 × 17,9 cm | sign. vzadu Vojíř

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
PRODÁNO ZA: 1 250 Kč