Vesnický motiv
510

Drahotín Šula

Vesnický motiv, nedatováno

vintage gelatin silver print | 35,8 × 48 cm | sign. D. Šula

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč