Jasan Zoubek
592

Gabina Fárová (1963)

Jasan Zoubek, 2004

vintage gelatin silver print | 22 × 22 cm | sign. vzadu Gabina 2004 | rámováno

České ateliéry, str. 278, Woxart, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč