Autoportrét
612

Jaroslav Rössler (1902 – 1990)

Autoportrét, nedatováno

posthumous gelatin silver print | 20,6 × 20 cm | vzadu opatřeno razítkem Jaroslav Rössler, sign. Sylvie Vítová – Rösslerová 1999, 4/5

Avantgardní fotograf Jaroslav Rössler, str. 32, Fotorenesance, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč