Vrchol elegance, ze série Gabinetky
663

Gabina Fárová (1963)

Vrchol elegance, ze série Gabinetky, 1995

vintage gelatin silver print | 50 × 36 cm | sign. vzadu Gabina 1995 | rámováno

Gabinetky, U tří lilií, Mariánské Lázně, 1998; Gabinetky, Atelier Josefa Sudka, Praha, 2001; Chvilka poezie, Galerie fotografie, Louvre, Praha, 2008; Gabina, Galerie L’ Art C2, Vence, Francie, 2011

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč