Bota
611

Jan Hajn (1923 – 2006)

Bota, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30,2 × 23,3 cm | sign. vzadu Jan Hajn, opatřeno razítkem sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč