Sedící dívka
683

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Sedící dívka, 60. – 80. léta

akvarel, pastel a tuš na papíře | 41,8 × 29,5 cm

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč