Portrét dívky
690

Miroslav Tichý (1926 – 2011)

Portrét dívky, 60. – 80. léta

akvarel na papíře | 32,7 × 45 cm

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč