Kampa
706

Josef Sudek (1896 – 1976)

Kampa, nedatováno

vintage gelatin silver print | 17,5 × 12 cm | sign. Sudek, 7/12

Revue Art 4/2017, str. 70, Prague Auctions, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč