709

Jaroslav Rössler (1902 – 1990)

Bez názvu, 1932

posthumous gelatin silver print | 22,5 × 22,5 cm | sign. vzadu Sylvie Vítová – Rösslerová, 2/5 | rámováno

Revue Art 3/16, str. 71, Prague Auctions, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč