Z náplavky
710

Josef Sudek (1896 – 1976)

Z náplavky, nedatováno

vintage gelatin silver print | 6,1 × 14,6 cm | sign. Sudek, 7/12

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
PRODÁNO ZA: 22 500 Kč