Dívka v kapradí
715

Taras Kuščynskyj (1932 – 1983)

Dívka v kapradí, nedatováno

vintage gelatin silver print | 29,2 × 20,7 cm | sign. vzadu Taras

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč