Kluci
717

Jiří Všetečka (1937 – 2016)

Kluci, nedatováno

vintage gelatin silver print | 38,6 × 29,3 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka

Chodec s objektivem, str. 10, vlastní náklad, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč