Jana ve vypůjčeném bytě
737

Jaroslav Kučera (1946)

Jana ve vypůjčeném bytě, 1975

vintage gelatin silver print | 38 × 26 cm | sign. vzadu Jaroslav Kučera 1975, 1/2 | rámováno

Jaroslav Kučera, fotografie, Výstavní síň Fotochema, Praha, 1975; The Wall, The Colorado Photographic Center, Denver, USA, 1991; Lidé, které jsem potkal, Staroměstská radnice, Praha, 2002

VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč