Marcelka, Strahovské koleje
738

Jaroslav Kučera (1946)

Marcelka, Strahovské koleje, 1972

vintage gelatin silver print | 27 × 18 cm | sign. vzadu Jaroslav Kučera 1972, 1/5 | rámováno

Jaroslav Kučera, fotografie, Výstavní síň Fotochema, Praha, 1975; The Wall, The Colorado Photographic Center, Denver, USA, 1991; Lidé, které jsem potkal, Staroměstská radnice, Praha, 2002; Jaroslav Kučera, Jak jsem potkal lidi, Tereziánské křídlo Starého královského paláce Pražského hradu, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč