Nádraží
738

Antonín Gribovský (1933 – 1989)

Nádraží, nedatováno

vintage silver print | 19,7 × 29,1 cm | sign. vzadu Gribovský

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
PRODÁNO ZA: 2 500 Kč