Zátiší na okně
750

Petr Helbich (1929)

Zátiší na okně, nedatováno

vintage gelatin silver print | 27,5 × 21 cm | sign. vzadu Petr Helbich

Petr Helbich, Bulovka, str. 43, Fotorenesance, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč