Růžová kytice
752

Eva Fuková (1927 – 2015)

Růžová kytice, 2002

pigment print | 23,9 × 17,7 cm | sign. Eva Fuková 2002 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč