Akt v krajině
766

Miloš Vojíř (1938)

Akt v krajině, nedatováno

vintage gelatin silver print | 22,6 × 32,8 cm | sign. vzadu Miloš Vojíř

Miloš Vojíř, Fotografie, nestránkováno, vlastní náklad, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč