Na Mniší hoře
849

Miloš Koreček (1906 – 1989)

Na Mniší hoře, nedatováno

vintage silver print | 38,8 × 27,7 cm | sign. vzadu Miloš Koreček

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč