Maya
856

Alexander Hackenschmied (1907 – 2004)

Maya, nedatováno

later gelatin silver print | 27,1 × 21,9 cm | sign. vzadu Alexander Hammid

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 27 000 Kč