Podivná existence
864

Jiří Všetečka (1937 – 2016)

Podivná existence, nedatováno

vintage gelatin silver print | 20,5 × 29,8 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka

Jiří Všetečka, Všenáprava obrazem, str. 49, Nakladatelství Martin Dostopil, Praha, 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč