Radost
886

Gabina Fárová (1963)

Radost, 1990

vintage gelatin silver print | 27 × 33 cm | sign. vzadu Gabina 1990 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč