Smutná
887

Gabina Fárová (1963)

Smutná, 1990

vintage gelatin silver print | 25 × 31 cm | sign. vzadu Gabina 1990 | rámováno

Gabina, Rock Café, Praha, 1992; Gabina, Galerie Ambrosian, Brno, 1996

VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč