SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
vintage gelatin silver print | 17,6 × 12,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
vintage gelatin silver print | 23,6 × 17,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
729vintage gelatin silver print | 23,8 × 17,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
vintage gelatin silver print | 23,8 × 17,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
731vintage gelatin silver print | 17 × 12,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
732later gelatin silver print | 17,8 × 12,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
vintage gelatin silver print | 17,6 × 23,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
750vintage gelatin silver print | 27,5 × 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
758later gelatin silver print | 13 × 17,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
vintage gelatin silver print | 17,6 × 23,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
760vintage gelatin silver print | 17,6 × 23,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
873vintage gelatin silver print | 20,8 × 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč