>x
La Femme
001

František Drtikol (1883 - 1961)

La Femme, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 28,3 x 22,5 cm | opatřeno razítkem v tisku Drtikol Prague, Bromografie Poděbrady

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč