Z cyklu Sv. Vít
002

Josef Sudek (1896 - 1976)

Z cyklu Sv. Vít, 1947

vintage gelatin silver print, originální obálka s přípisem autora | 32,5 x 28 cm | sign. vzadu Sudek, přípis autora

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti Jiřího Bořka-Dohalského, odborového rady kanceláře prezidenta Edvarda Beneše.

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč