Průhled
003

Josef Sudek (1896 - 1976)

Průhled, nedatováno

vintage gelatin silver print, originální obálka s přípisem autora | 38,3 x 27,9 cm

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti Jiřího Bořka-Dohalského, odborového rady kanceláře prezidenta Edvarda Beneše.

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 33 000 Kč